Scroll

Kim jesteśmy

Działamy tam, gdzie inni się poddają.
Tam gdzie inni się zatrzymują, my zaczynamy.

W świecie reklamy znaleźliśmy nasze miejsce pomiędzy usługami BTL a nowoczesnym marketingiem bezpośrednim. W przestrzeni kreatywnej jesteśmy twórcami skutecznych rozwiązań tam, gdzie problemy wydają się być nie do przejścia. Znajdujemy optymalne drogi komunikacji, które pozwalają markom dostosowywać swój komunikat do aktualnych potrzeb Klientów.

Specjalizujemy się w ciężkich branżach, gdzie sprawnie poruszamy się pośród wielu restrykcji: farmaceutyki, bankowość i finanse, produkty akcyzowe. Sięgamy po najnowsze rozwiązania z dziedziny IT, techniki kreatywnego myślenia, tworzenia nowych produktów, motywacji, żeby stale dostarczać nowych doznań Twoim Klientom. Wierzymy w to, co nadzwyczajne i tworzymy rzeczy nadzwyczajne.

Jesteśmy So What – szukasz nas od dawna.

Wspomnienie PRL
Światło
Zobacz więcej portfolio
Scroll

Agencja kreatywna z doświadczeniem

Od ponad 14 lat działamy w branżach, które z uwagi na swoją specyfikę wymagają wyjątkowej obsługi zarówno strategicznej jak i prawnej. Są to finanse i ubezpieczenia, farmacja oraz produkty alkoholowe. W ciągu 14 lat zrealizowaliśmy setki projektów przygotowanych z pełną starannością pod kątem strategicznym i kreatywnym. Zwracamy szczególną uwagę na stronę fiskalną i prawną. W trakcie naszych działań ani jedno z nich nie zostało zakwestionowane przez instytucje takie jak np. GIF czy Izbę Celną. Słowem sprawdzamy się w trudnych branżach i sytuacjach.

Wiedza i elastyczność

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, know-how oraz nowymi pomysłami, które pozwalają naszym klientom osiągać przewagę nad konkurencją. Nasze projekty budujemy w oparciu o najnowsze i najskuteczniejsze metody kreatywnego myślenia takie jak ASIT (Advanced Systematic Inventive Thinking), NPD (New Product Development) czy CAT (Creative Ad Templates) dzięki czemu nie wpadamy w koleiny rutyny i stale opracowujemy nowe, skuteczne sposoby docierania do klientów, zatrzymywania najlepszych z nich, motywowania salesforce i pracowników do osiągania jeszcze lepszych wyników.

Trafiamy do celu 

Nasze doświadczenie pozwala nam uniknąć typowych błędów przy budowaniu kampanii reklamowych, programów lojalnościowych, loterii itp. Nasza kreatywność stale pozwala nam tworzyć nowe mechanizmy i sposoby komunikacji. Działamy kompleksowo: od zbudowania strategii, poprzez kreację materiałów i zaprogramowania platformy www, a na logistyce kończąc. Zaprzęgamy całą naszą wiedzę, umiejętności i talent do tego, aby Twoja firma rozwijała się jeszcze szybciej.

X