Kręcimy reklamy,
które kręcą klientów


Spoty reklamowe są zazwyczaj albo nudne albo pokręcone. Nasze spoty reklamowe na YouTube czy do telewizji, są tworzone przede wszystkim po to, żeby działać. Mamy za cel zaskoczyć, oczarować, rozbawić, sprawić, że ktoś zgłodnieje. albo się rozczuli, że zmieni zdanie itp. Używamy wszystkich filmowych supermocy: cofamy się w czasie, odwiedzamy przyszłość, fruwamy, wybuchamy, latamy w kosmos, nurkujemy w błękicie oceanu – co tylko chcesz.

Wszyscy chcą u nas grać: zatrudniamy żywych ludzi, zwierzęta, stwory, animowane płaskie i 3D. Oferujemy każdą długość i każdy format – pionowy, kwadratowy – jeśli trzeba będzie okrągły. Działamy szybko – w razie pożaru scenariusze piszemy w 24 godziny. Po prostu magia kina!

So What to filmy nakręcone do działania. Środki artystyczne służą temu celowi, aby wywołać pożądany efekt. Filmy reklamowe kręcimy tak, aby naprawdę działały.

Chcemy dla Ciebie kręcić.
Wyślij nam brief na czesc@sowhat.pl

Wspomnienie PRL
Światło
Można jeść na okrągło
Zobacz więcej portfolio

Spoty reklamowe - i to jakie!

Nasze spoty reklamowe są wynikiem wyjątkowej kreacji.  Tworzymy treści, które wyróżniają się na tle konkurencji, ponieważ działamy w oparciu o niestandardowe narzędzia kreatywne: ASIT (Advanced Systematic Inventive Thinking) oraz CAT (Creative Ad Templates). Dzięki nim potrafimy trafiać w punkt z każdym przekazem, stosownie do briefu, który otrzymujemy. Dlatego nasze scenariusze zawsze nastawione są na zaskoczenie oraz efektywność.

Filmy to nasza
prawdziwa pasja

Jesteśmy pasjonatami reklam wideo. Naszym żywiołem jest plan. Żyjemy briefami, scenariuszami, castingami, PPM’ami, sprzętem i nowoczesnymi technikami filmowymi, Wszystko dlatego, że bez filmów nie potrafimy funkcjonować. Tę pasję angażujemy w pełni w projekty naszych klientów. Każdy projekt zamieniamy w przygodę. Każdy film jest magiczny. Sięgamy po wszelkie dostępne techniki, żeby zrealizować świetną produkcję – niezależnie od budżetu. Po prostu kochamy to.

Spoty reklamowe

Tworzymy wszelkie materiały reklamowe do TV, YouTube, mediów społecznościowych, filmujemy wywiady, eventy, zapewniamy streaming na imprezach, materiały szkoleniowe itp. Realizujemy całe kampanie od początku do końca. Kręcimy standardowe formaty reklamowe jak i bumper ads, reklamy viralowe itp. W kwestii filmowej jesteśmy w stanie zrobić wszystko.

Co robimy?

Mamy doświadczony zespół filmowy, w tym producenta i scenarzystów. W przypadku bardziej wymagających produkcji, albo specyficznych życzeń dobieramy odpowiednie sprawdzone teamy. Działamy zarówno z młodymi artystami jak i z dużymi nazwiskami. Pracujemy na renomowanym sprzęcie i korzystamy z całej gamy dostępnych technik filmowych. Słowem Twoja produkcja jest w dobrych rękach.

Jak działamy?

Najpierw starannie analizujemy brief i staramy się ułożyć najskuteczniejszą strategię. Następnie do wyników analiz dokładamy narzędzia ASIT i CAT, które pozwalają wykorzystać najskuteczniejsze ścieżki kreatywnego rozwiązywania problemów, aby ostatecznie osiągnięte wyniki poddać ocenie strategicznej. Po tym procesie otrzymują Państwo pierwsze propozycje scenariuszowe. Proces ten zajmuje kilka dni, ale w nagłych przypadkach możemy przyspieszyć nawet do 24 godzin.

Atrakcyjne ceny

Nasze produkcje zaczynają się już od 5000 zł w przypadku bardzo prostych zleceń. Działamy według zasady, że w każdym budżecie można zrobić dobrą produkcję, jeśli się obierze właściwą strategię. Dlatego staramy się wycisnąć maksymalne efekty z każdej wydanej złotówki.

Sprawdź nas!

Gotowy na akcję? Wyślij do nas brief a odpowiemy w 24 godziny.

Lub zadzwoń na 515771424.

X