Zwiększamy obroty
- i to zdrowo!


Nasze programy wyleczą twoją sprzedaż w aptekach. Jesteśmy o tym przekonani. Programy dla aptek realizujemy bez przerwy od 2007 roku z dużymi sukcesami. Prowadzimy skuteczny marketing farmaceutyczny poprzez działania sell-in, sell-out, e-learning, edutainment konkursy dla farmaceutów i pacjentów. Wszystko to w sposób kreatywny, efektywny i co najważniejsze – w pełni zgodny z prawem farmaceutycznym.

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami od prawa farmaceutycznego w Polsce, aby dostarczyć naszym klientom kompleksowe wsparcie w aptekach. Naszymi akcjami obejmujemy wszystkie typy preparatów: leki OTC, RX, suplementy I produkty medyczne. Zawsze uzyskujemy najlepsze wyniki, ponieważ nasze systemy są dedykowane dla aptek, a nie adaptowane z innych branż jak w przypadku działań naszej konkurencji.

Nasi najważniejsi Klienci:
Adamed, lek-Am, UCB, Schering Plough, Herbapol

Umów się na wizytę! czesc@sowhat.pl

Program Sell Up
Benefit sell-in
Programy Sell-in
Zobacz więcej portfolio

PROGRAMY lojalnościowe
dla APTEK

Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu programów lojalnościowych dla firm farmaceutycznych. Tworzymy i organizujemy w aptekach programy partnerskie, sell-in, sell-out. Pracowaliśmy i nadal pracujemy m.in. dla Lekam, Bausch&Lomb, Herbapol, Cederroth, Orkla i Adamed. Realizujemy programy skierowane do kilku tysięcy aptek.

Bezpieczna mechanika
i regulaminy

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego przykładamy do niego najwyższą uwagę. Korzystamy z usług najlepszych kancelarii prawnych. Nasze programy obejmują zarówno suplementy diety jak i leki OTC i RX (nieliczne agencje mogą się tym pochwalić). Od początku naszej działalności nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń ze strony GIF-u, co pokazuje jak bardzo dobrze opracowane są nasze działania.

Pracujemy z Kamsoft
ale nie tylko

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Kamsoft. Prowadzimy za pośrednictwem platformy wiele działań skierowanych do pierwszego stołu: programy, konkursy. Prowadzimy również działania oparte o dane zebrane bezpośrednio przez przedstawicieli w aptekach. Posiadamy własną platformę IT do prowadzenia akcji sell-inowych, sell-outowych oraz konkursów. Mamy pełną elastyczność w działaniu zarówno na małą, lokalną skalę, jak i na prowadzenie ogólnopolskich akcji.

CO MOŻEMY DLA
CIEBIE ZROBIĆ?

Dysponujemy teamem ekspertów od marketingu farmaceutycznego, który specjalizuje się w:
– tworzeniu strategii reklamowej produktów farmaceutycznych
– tworzeniu spotów reklamowych
– tworzeniu reklam interactive oraz print
– tworzeniu programów lojalnościowych, sell-in, sell-out, konkursów dla farmaceutów, konkursów dla pacjentów, programów hybrydowych skierowanych do aptek-farmaceutów-pacjentów.
Polecamy nasze najnowsze mechanizmy łączące w sobie cechy programu i konkursu. Zapraszamy do współpracy!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Skontaktuj się z nami, a dowiesz się, jak możesz wdrożyć skuteczny i bezpieczny program w aptekach przy użyciu najnowszych narzędzi.

X