Klienci będą
do Ciebie wracać!


Lojalność klientów się opłaca. Szczególnie tych najlepszych. Dla nich warto zrobić więcej: poprawić jakość produktów, obsługę, komunikację. Warto sprawić, żeby poczuli się wyjątkowo. Możemy zapewnić Twoim klientom to ponadstandardowe traktowanie. Zbadać ich preferencje, pokazać im, że są ważni, zadbać o nich jak nikt inny. Programy lojalnościowe to nasza specjalność.

Potrafimy zbudować i utrzymać lojalność na długo: od ponad 12 lat zatrzymujemy odpływ najbardziej wartościowych klientów. Skutecznie. Pracowaliśmy z najtrudniejszymi branżami: consumer finance, farmaceutyki, produkty akcyzowe. Jeśli nasz program lojalnościowy sprawdził się tam, to sprawdzi się również u Ciebie! Przekonaj się sam – Twoi klienci będą wracać!

Jeśli coś sprawdza się w najtrudniejszych branżach —sprawdzi się również u Ciebie!

Salvemania
Sygma Bonus
Royal Club
Zobacz więcej portfolio

Programy lojalnościowe - Działamy od lat

14 lat doświadczenia na wielu frontach w prowadzeniu programów czyni z nas weteranów tej branży.
Prowadziliśmy programy lojalnościowe dla przedstawicieli różnych segmentów rynku, w tym bardzo wymagających pod kątem prawnym jak: farmaceutyki, alkohole, bankowość i finanse. Oprócz tego pochwalić się możemy doświadczeniem w segmencie FMCG, RTV-AGD, Beauty&Wellness pracując dla klientów lokalnych jak i dla międzynarodowych sieci. W tej dziedzinie nic nas nie zaskoczy, ale my zaskoczymy wieloma rozwiązaniami. Wiemy jak wyciągnąć maksymalną efektywność z każdej strategii.

Dlaczego warto
z nami pracować?

Od powstania naszej agencji specjalizujemy się w projektach wymagających ponadstandardowego zaangażowania i zdolności kreatywnego myślenia, rozwiązywania prawdziwych problemów i skutecznego przeciwdziałania niebezpiecznym ruchom konkurencji. Łączymy w naszej pracy bardzo wiele umiejętności, doświadczeń i know-how dzięki czemu wszystkie nasze rozwiązania są oparte na synergii różnorodnych dziedzin. Czerpiemy z najlepszych wzorców, żeby dostarczać najefektywniejsze produkty. Wdrażamy programy, konkursy i rozwiązania hybrydowe, dzięki którym nasi klienci osiągają cele sprzedażowe oraz optymalizują koszty. Sprawdź nas. To działa!

Co oferujemy?

Kompleksowa obsługa.

Wszystkie nasze programy poprzedzają odpowiednie analizy, poparte sprawdzonymi case studies. Od analizy przechodzimy do tworzenia mechaniki, która ma za zadanie łączyć cele korporacyjne z realnymi korzyściami dla uczestników. Następnie kreujemy wizerunek programu tak, aby był spójny z korporacyjnym. Równolegle tworzymy kompletną platformę komunikacyjną wraz z dedykowaną aplikacją do zbierania punktów. Lata doświadczeń nauczyły nas, że najprostsze i najbardziej intuicyjne dla uczestników mechanizmy działają najlepiej.

Nagrody

Dobór nagród to wbrew pozorom jedno z najbardziej wymagających zadań. Dlatego dużo uwagi poświęcamy współczesnym trendom, tak aby zawsze móc zaproponować coś nowego, zaskakującego i ekscytującego uczestnikom. To sprawia, że katalog wygląda smakowicie a program jest wysoko oceniany. Jednak to nie te nagrody są najczęściej wybierane, a te, które mają najbardziej praktyczne znaczenie. Dlatego dobrze sprawdzamy również docelową grupę pod kątem codziennych upodobań. To gwarantuje pełny sukces.

Finanse

Warunki działania programów zmieniają się wraz z nowymi przepisami fiskalnymi. Dlatego współpracujemy z profesjonalnymi doradcami prawnymi i księgowymi, aby wszystko w programie było dopięte na ostatni guzik, a optymalizacja podatkowa nie powodowała w przyszłości kłopotów w kontakcie z Urzędami Skarbowymi. Wprowadzamy autorskie rozwiązania łączące mechanikę programu lojalnościowego ze strukturą konkursu, co pozwala uniknąć niepotrzebnej papierologii przy jednoczesnym zastosowaniu znacznie korzystniejszych stawek podatkowych przy rozliczeniu nagród. Nasze rozwiązania uzyskały również pozytywne opinie instytucji skarbowych.

Wsparcie prawne

Od lat współpracujemy z czołową agencją prawną DZP, z którą tworzymy programy lojalnościowe charakteryzujące się efektywną mechanikę i bezpiecznymi regułami zarówno dla uczestników jak i dla organizatora. Nasze programy sprawdzają się zarówno w FMCG jak i w branżach wymagających sprawnego poruszania się po licznych przepisach i obostrzeniach takich jak farmaceutyki (w tym OTC i RX), finanse, ubezpieczenia i produkty akcyzowe. W każdej z tych branż potrafiliśmy uzyskać doskonałe wyniki sprzedażowe i lojalności przy jednoczesnym wprowadzeniu oszczędności w budżecie na nagrody. Współpracujemy również z osobami posiadającymi uprawnienia do organizacji loterii z wieloletnim doświadczeniem w branży. Z So What twój program jest w bezpiecznych rękach.

Sprawdź nas!

Szukasz znawców branży lojalnościowej z nowymi pomysłami? Wyślij do nas brief.

Lub zadzwoń na 515771424.

X